Πρώτη ήττα για την ομάδα μας στη φετινή Stoiximan Super League.

Έπειτα από ένα ματς για γερά νεύρα που η ομάδα μας το πάλεψε μέχρι το τελευταίο λεπτό, ήρθε η πρώτη ήττα για τον Ατρόμητο στη φετινή Stoiximan Super League, με 1-2 από τον ΠΑΟΚ.

Παρά την κυριαρχία των παικτών του Πάμπλο Γκαρσία στο πρώτο ημίχρονο, στο οποίο χάθηκαν πολλές καλές στιγμές για να ανοίξουμε το σκορ, σε μια ανύποπτη φάση στα τελευταία δευτερόλεπτα πριν από την ανάπαυλα, ο Ζίβκοβιτς άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους.

Το δεύτερο μέρος ήταν πιο ισορροπημένο, με λιγότερες στιγμές μπροστά από τις δύο εστίες, ωστόσο η ομάδα μας κατάφερε να βρει το γκολ της ισοφάρισης στο 85’ με εκτέλεση πέναλτι του Ουάρντα.

Ωστόσο, ο ΠΑΟΚ έπειτα από την εκτέλεση μιας στατικής φάσης, κατάφερε να βρει το γκολ της νίκης στο 90’ με σκόρερ τον Καμαρά.