Πρόγραμμα Αγώνων

26η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-Π.Α.Ο.Κ. "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 30/11/-0001 00:00

25η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΡΗΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Ο.Φ.Η. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-A.E.K. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

24η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-Π.Α.Ο.Κ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΙΩΝΙΚΟΣ-Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 30/11/-0001 00:00

23η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΙΩΝΙΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

22η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 30/11/-0001 00:00

21η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Π.Α.Ο.Κ. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-A.E.K. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00

20η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-Ο.Φ.Η. "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 30/11/-0001 00:00

19η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΡΗΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-A.E.K. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00

18η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΡΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 30/11/-0001 00:00

17η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Ο.Φ.Η.- ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 08/01/2022 17:15
ΑΡΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 09/01/2022 15:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 09/01/2022 15:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 09/01/2022 17:15
A.E.K.-Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 09/01/2022 19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 09/01/2022 19:30
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10/01/2022 19:30

16η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 04/01/2022 17:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Ο.Φ.Η. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 04/01/2022 19:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 05/01/2022 17:15
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-A.E.K. "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 05/01/2022 17:15
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 05/01/2022 19:30
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 05/01/2022 19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΡΗΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 05/01/2022 21:30

15η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 18/12/2021 19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19/12/2021 15:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19/12/2021 17:15
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19/12/2021 19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 19/12/2021 19:30
A.E.K.-Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 20/12/2021 19:30
ΑΡΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 20/12/2021 19:30

14η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 14/12/2021 17:15
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 15/12/2021 17:15
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 15/12/2021 17:15
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 15/12/2021 19:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15/12/2021 19:30
Ο.Φ.Η.-ΑΡΗΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 16/12/2021 17:00
ΙΩΝΙΚΟΣ-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16/12/2021 19:30

13η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 11/12/2021 17:15
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 11/12/2021 17:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-A.E.K. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 11/12/2021 19:30
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 11/12/2021 19:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Ο.Φ.Η. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 12/12/2021 15:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 12/12/2021 17:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 12/12/2021 19:30

12η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 04/12/2021 17:15 NS2HD
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 04/12/2021 17:15 CS3HD
Ο.Φ.Η.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 04/12/2021 19:30 CS2HD
ΙΩΝΙΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 05/12/2021 17:15 CS2HD
A.E.K.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 05/12/2021 19:30 CS1HD
ΑΡΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 05/12/2021 19:30 NS PRIME
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 06/12/2021 19:30 CS1HD

11η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 27/11/2021 17:15 NS2HD 631 6-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 27/11/2021 19:30 CS2HD 375 0-0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-A.E.K. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 27/11/2021 19:30 NS PRIME 2439 1-2
Ο.Φ.Η.-ΙΩΝΙΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 28/11/2021 15:00 CS2HD 2905 2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 28/11/2021 15:00 NS PRIME 14001 2-1
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 28/11/2021 19:30 NS PRIME 12605 0-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 28/11/2021 19:30 CS1HD 5568 2-0

10η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-Ο.Φ.Η. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 20/11/2021 15:00 CS3HD 2221 0-2
ΑΡΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 20/11/2021 19:30 NS PRIME 9061 0-5
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20/11/2021 19:30 CS2HD 741 1-1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 21/11/2021 17:15 CS2HD 1516 1-0
A.E.K.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 21/11/2021 19:30 CS1HD 28883 2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 21/11/2021 19:30 NS PRIME 751 2-0
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 22/11/2021 18:00 CS1HD 135 1-3

9η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Ο.Φ.Η.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 06/11/2021 17:15 CS3HD 2878 2-0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 06/11/2021 17:15 NS2HD 1114 3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-A.E.K. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 06/11/2021 19:30 CS2HD 2867 2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 07/11/2021 15:00 NS PRIME 910 0-1
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΑΡΗΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 07/11/2021 17:15 CS2HD 433 1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 07/11/2021 19:30 NS PRIME 10835 1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 07/11/2021 19:30 CS1HD 12792 1-3

8η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/10/2021 19:30 NS PRIME 6969 4-1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/10/2021 19:30 CS2HD 1536 1-2
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 31/10/2021 15:00 CS3HD 988 2-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Ο.Φ.Η. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 31/10/2021 17:15 CS2HD 8285 0-0
A.E.K.-ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 31/10/2021 19:30 CS1HD 17561 2-1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 31/10/2021 19:30 NS PRIME 1566 1-1
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 01/11/2021 19:30 CS1HD 932 1-1

7η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 23/10/2021 18:15 NS2HD 671 0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 23/10/2021 19:00 CS2HD 561 1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 23/10/2021 20:30 NS PRIME 1062 2-1
ΑΡΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 24/10/2021 16:00 NS2HD 7042 5-1
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-A.E.K. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 24/10/2021 16:00 CS1HD 3554 1-3
Ο.Φ.Η.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 24/10/2021 18:15 CS2HD 2798 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 24/10/2021 20:30 NS PRIME -1 2-1

6η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 16/10/2021 18:15 CS3HD 450 0-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 16/10/2021 20:30 CS2HD 6935 4-1
Π.Α.Ο.Κ.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17/10/2021 16:00 NS PRIME 7607 4-4
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17/10/2021 16:00 CS2HD 1271 1-2
A.E.K.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17/10/2021 20:30 CS1HD 11043 3-0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17/10/2021 20:30 NS PRIME 2650 1-2
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΑΡΗΣ "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 18/10/2021 19:30 CS1HD 815 0-1

5η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 02/10/2021 16:00 CS2 HD 1881 2-1
ΑΡΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 02/10/2021 20:30 NS PRIME 8640 0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 03/10/2021 16:00 NS PRIME 745 1-1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 03/10/2021 16:00 CS1 HD 1402 1-3
Ο.Φ.Η.-Π.Α.Ο.Κ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 03/10/2021 18:15 CS2 HD 3014 1-3
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 03/10/2021 20:30 CS1 HD 856 1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 03/10/2021 20:30 NS PRIME 21321 0-0

4η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 26/09/2021 16:00 NS PRIME 974 0-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 26/09/2021 16:00 CS2HD 6086 5-1
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 26/09/2021 18:15 CS1HD 717 2-2
Π.Α.Ο.Κ.-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 26/09/2021 20:30 NS PRIME 10326 2-0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Ο.Φ.Η. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 27/09/2021 17:15 NS2HD 1360 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΙΩΝΙΚΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 27/09/2021 19:30 CS1HD 365 0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 27/09/2021 19:30 NS PRIME 821 1-3

3η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Ο.Φ.Η.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 22/09/2021 18:15 CS3HD 2014 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 22/09/2021 18:15 NS2HD 9235 4-1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 22/09/2021 18:15 CS2HD 1258 1-2
A.E.K.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 22/09/2021 20:30 CS1HD 8247 1-0
ΑΡΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 22/09/2021 20:30 NS PRIME 9259 1-0
ΙΩΝΙΚΟΣ- ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 23/09/2021 18:15 CS2HD 999 0-0
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 23/09/2021 20:30 CS1HD 1845 3-0

2η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17/09/2021 19:00 CS1HD 769 1-0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 18/09/2021 20:30 NS PRIME 2726 1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 19/09/2021 16:00 CS3HD 439 1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19/09/2021 18:15 NS2HD 795 1-2
Ο.Φ.Η.-A.E.K. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 19/09/2021 18:15 CS2HD 3127 3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Π.Α.Ο.Κ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 19/09/2021 20:30 NS PRIME 740 0-1
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 19/09/2021 20:30 CS1HD 923 1-2

1η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 11/09/2021 18:15 CS3HD 1278 0-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 11/09/2021 20:30 CS2HD 3813 4-0
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 12/09/2021 18:15 CS2HD 377 2-1
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 12/09/2021 19:00 NS2 HD 8024 0-1
A.E.K.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 12/09/2021 20:30 CS1HD 9483 3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 12/09/2021 20:30 NS PRIME 11958 0-0
ΑΡΗΣ-Ο.Φ.Η. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 13/09/2021 19:30 NS PRIME 9478 0-0
  • Eteka
  • NetBet
  • Capelli
  • Nova
  • Zakcret
  • Iatriko
  • ACS
  • ΤΖΕΛΑΛΗΣ
  • ΠΗΓΗ ΟΛΥΜΠΟΥ
  • GR GENESIS
  • GM ADVERTISING
  • AVANCE
  • Mega
  • EXODOS TRAVEL
  • Megasystems
  • Πάτσης
  • Asteras
  • Wanred
  • kirifidis
  • Special
  • Berling
  • Lakiotis
  • Οικονόμου
  • Βολιώτης
  • OMP
  • Superleague