Πρόγραμμα Αγώνων

26η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-Ο.Φ.Η. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-A.E.K. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 30/11/-0001 00:00

25η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-Α.Ε.Λ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

24η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Ο.Φ.Η. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Π.Α.Ο.Κ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-A.E.K. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 30/11/-0001 00:00

23η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr-Ο.Φ.Η. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

22η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-A.E.K. ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr-Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

21η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Ο.Φ.Η. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-Α.Ε.Λ. "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 30/11/-0001 00:00

20η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΡΗΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-A.E.K. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

19η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-Α.Ε.Λ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 30/11/-0001 00:00

18η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΡΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Α.Ε.Λ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

17η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ε.Λ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-Π.Α.Ο.Κ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00

16η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr-ΑΡΗΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-A.E.K. "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 30/11/-0001 00:00

15η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 06/01/2021 15:00
A.E.K.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 06/01/2021 17:15
Α.Ε.Λ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ 06/01/2021 17:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 06/01/2021 19:30
ΑΡΗΣ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 07/01/2021 17:15
Ο.Φ.Η.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 07/01/2021 17:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 07/01/2021 19:30

14η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 03/01/2021 15:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 03/01/2021 15:00
Α.Ε.Λ.-Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ 03/01/2021 17:15
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 03/01/2021 17:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 03/01/2021 19:30
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 04/01/2021 17:15
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΑΡΗΣ "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 04/01/2021 19:30

13η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19/12/2020 17:15
Ο.Φ.Η.-ΑΡΗΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 19/12/2020 19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 20/12/2020 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 20/12/2020 17:15
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 20/12/2020 19:30
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 21/12/2020 17:15
A.E.K.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 21/12/2020 19:30

12η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 12/12/2020 15:00
Α.Ε.Λ.-Ο.Φ.Η. ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ 12/12/2020 17:15
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 12/12/2020 19:30
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 13/12/2020 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-A.E.K. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 13/12/2020 17:15
ΑΡΗΣ-Π.Α.Ο.Κ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 13/12/2020 19:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 14/12/2020 19:30

11η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 05/12/2020 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 05/12/2020 17:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 05/12/2020 19:30
Ο.Φ.Η.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 06/12/2020 15:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 06/12/2020 17:15
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 06/12/2020 17:15
A.E.K.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 06/12/2020 19:30

10η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ 28/11/2020 17:15
ΑΡΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 28/11/2020 19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 29/11/2020 15:00
Ο.Φ.Η.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 29/11/2020 17:15
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-Π.Α.Ο.Κ. "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 29/11/2020 17:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-A.E.K. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 29/11/2020 19:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/2020 19:30

9η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 21/11/2020 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 21/11/2020 17:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 21/11/2020 19:30
A.E.K.-Α.Ε.Λ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 22/11/2020 15:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 22/11/2020 17:15
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 22/11/2020 19:30
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-Ο.Φ.Η. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 23/11/2020 19:30

8η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 07/11/2020 15:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 07/11/2020 17:15
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 07/11/2020 19:30
Ο.Φ.Η.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 08/11/2020 15:00
Α.Ε.Λ.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ 08/11/2020 17:15
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Π.Α.Ο.Κ. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 08/11/2020 17:15
ΑΡΗΣ-A.E.K. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 08/11/2020 19:30

7η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 31/10/2020 15:00 NS2HD
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 31/10/2020 17:15 NS1HD
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-Α.Ε.Λ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 31/10/2020 17:15 NS3HD
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 31/10/2020 19:30 NS2HD
ΑΡΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 01/11/2020 15:00 NS1HD
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 01/11/2020 17:15 NS2HD
A.E.K.-Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 01/11/2020 19:30 NS1HD

6η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 24/10/2020 20:30 NS2HD 1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Ο.Φ.Η. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 25/10/2020 16:00 NS1HD 1-0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr-A.E.K. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 25/10/2020 20:30 NS1HD 0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 26/10/2020 19:30 NS1HD 2-0

5η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17/10/2020 16:00 NS2HD 2-1
ΑΡΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17/10/2020 18:15 NS1HD 1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 17/10/2020 20:30 NS2HD 4-0
Ο.Φ.Η.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 18/10/2020 16:00 NS1HD 2-2
Α.Ε.Λ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ 18/10/2020 18:15 NS2HD 1-3
A.E.K.-Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 18/10/2020 20:30 NS1HD 1-1
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 19/10/2020 19:30 NS1HD 0-0

4η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 03/10/2020 19:30 NS1HD 1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 04/10/2020 16:00 ΣΚΑΪ 0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Α.Ε.Λ. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 04/10/2020 18:15 NS3HD 1-0
Π.Α.Ο.Κ.-Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 04/10/2020 18:15 NS2HD 3-0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 04/10/2020 20:30 NS1HD 1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-A.E.K. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 04/10/2020 21:45 NS2HD 1-0
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 05/10/2020 19:30 NS1HD 1-2

3η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 26/09/2020 18:30 NS1HD 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 26/09/2020 20:30 NS2HD 2-0
ΑΡΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 27/09/2020 16:00 NS1HD 2-2
Ο.Φ.Η.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 27/09/2020 18:00 NS2HD 2-2
A.E.K.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 27/09/2020 20:30 NS1HD 3-0
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ 28/09/2020 19:30 NS1HD 1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 25/11/2020 17:15

2η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 18/09/2020 19:00 NS1HD 1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 18/09/2020 20:30 NS2HD 3-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19/09/2020 20:30 NS2HD 0-2
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-Ο.Φ.Η. "ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ" 20/09/2020 18:15 NS2HD 1-2
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΑΡΗΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 20/09/2020 20:30 NS1HD 0-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 03/11/2020 17:15
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr-Α.Ε.Λ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 04/11/2020 17:15

1η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΡΗΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 11/09/2020 18:15 NS 1 3-1
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 11/09/2020 20:30 NS 2 1-0
Ο.Φ.Η.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 12/09/2020 18:00 NS 1 1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13/09/2020 18:30 NS 2 0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 13/09/2020 20:30 NS 1 1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 21/10/2020 17:15 NS1HD 1-2
A.E.K.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 16/12/2020 19:30
  • Eteka
  • Nike
  • Zakcret
  • Iatriko
  • Cosmote
  • ACS
  • ΤΖΕΛΑΛΗΣ
  • ΠΗΓΗ ΟΛΥΜΠΟΥ
  • GR GENESIS
  • GM ADVERTISING
  • AVANCE
  • Mega
  • EXODOS TRAVEL
  • Megasystems
  • Πάτσης
  • Asteras
  • Wanred
  • kirifidis
  • Special