Πρόγραμμα Αγώνων

30η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΛΑΜΙΑ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

29η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-Α.Ε.Λ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00

28η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-Π.Α.Ο.Κ. AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-A.E.K. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

27η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-A.E.K. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00

26η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ε.Λ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Π.Α.Ο.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-Ο.Φ.Η. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00

25η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΡΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΛΑΜΙΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-A.E.K. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ε.Λ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

24η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ε.Λ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Ο.Φ.Η. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00

23η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-A.E.K. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-Α.Ε.Λ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

22η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-Α.Ε.Λ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Ο.Φ.Η. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00

21η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Π.Α.Ο.Κ. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΛΑΜΙΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

20η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΛΑΜΙΑ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΡΗΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

19η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ε.Λ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00

18η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

17η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ε.Λ.-ΑΡΗΣ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

16η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-ΛΑΜΙΑ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Π.Α.Ο.Κ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-A.E.K. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

15η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Ο.Φ.Η.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 22/12/2018 17:15 NS1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 22/12/2018 19:00 ΕΡΤ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 22/12/2018 19:30 NS2
A.E.K.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 23/12/2018 15:00 NS1
ΛΑΜΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 23/12/2018 16:00 ΕΡΤ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 23/12/2018 17:15 NS2
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΡΗΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 23/12/2018 19:00 ΕΡΤ
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 23/12/2018 19:30 NS1

14η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 15/12/2018 17:15 NS1
ΑΡΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 15/12/2018 19:00 ΕΡΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Ο.Φ.Η. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 15/12/2018 19:30 NS2
Α.Ε.Λ.-A.E.K. AEL FC ARENA 16/12/2018 17:15 NS2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 16/12/2018 19:00 ΕΡΤ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΛΑΜΙΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 16/12/2018 19:30 NS1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 17/12/2018 19:00 ΕΡΤ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17/12/2018 19:30 NS2

13η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 08/12/2018 17:15 NS1
A.E.K.-ΛΑΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 08/12/2018 19:30 NS2
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 09/12/2018 15:30 ΕΡΤ
Ο.Φ.Η.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 09/12/2018 17:15 NS2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 09/12/2018 19:00 ΕΡΤ
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 09/12/2018 19:30 NS1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 10/12/2018 19:00 ΕΡΤ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 10/12/2018 19:30 NS1

12η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ AEL FC ARENA 01/12/2018 17:15 NS1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 01/12/2018 19:00 ΕΡΤ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Ο.Φ.Η. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 01/12/2018 19:30 NS1
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 02/12/2018 17:15 NS2
ΑΡΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 02/12/2018 19:00 ΕΡΤ
A.E.K.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 02/12/2018 19:30 NS1
ΛΑΜΙΑ-Π.Α.Ο.Κ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 03/12/2018 19:00 ΕΡΤ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 03/12/2018 19:30 NS2

11η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 24/11/2018 16:00 ΕΡΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Α.Ε.Λ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 24/11/2018 17:15 NS1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 24/11/2018 19:00 ΕΡΤ
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 24/11/2018 19:30 NS2
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 25/11/2018 17:15 NS2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 25/11/2018 19:00 ΕΡΤ
Ο.Φ.Η.-ΑΡΗΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 25/11/2018 19:30 NS1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 26/11/2018 19:30 NS1

10η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ AEL FC ARENA 10/11/2018 17:15 NS1 2160 2-0
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 10/11/2018 19:00 ΕΡΤ 1284 0-1
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10/11/2018 19:30 NS2 1237 2-1
A.E.K.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 11/11/2018 15:00 NS2 -1 0-2
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 11/11/2018 17:15 NS3 15168 2-1
ΛΑΜΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 11/11/2018 19:00 ΕΡΤ 1563 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 11/11/2018 19:30 NS1 31250 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΡΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 12/11/2018 19:00 ΕΡΤ 912 1-2

9η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 03/11/2018 16:00 ΕΡΤ 1635 1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 03/11/2018 17:15 NS1 1170 3-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-A.E.K. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 03/11/2018 19:00 ΕΡΤ 24731 0-0
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 03/11/2018 19:30 NS2 1248 1-1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΛΑΜΙΑ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 04/11/2018 17:15 NS2 2772 0-0
ΑΡΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 04/11/2018 19:00 ΕΡΤ 8243 0-1
Ο.Φ.Η.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 04/11/2018 19:30 NS1 3488 0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 05/11/2018 19:30 NS1 1224 0-1

8η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-Ο.Φ.Η. AEL FC ARENA 27/10/2018 17:15 NS2 2708 0-0
ΛΑΜΙΑ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 27/10/2018 19:00 ΕΡΤ 1633 3-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 28/10/2018 17:15 NS2 2140 2-2
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 28/10/2018 19:00 ΕΡΤ 2213 1-1
A.E.K.-ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 28/10/2018 19:30 NS1 -1 4-0
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΞΑΝΘΗ ARENA 29/10/2018 19:00 ΕΡΤ 965 2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 29/10/2018 19:30 NS2 13100 1-0
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 29/10/2018 21:30 NS1 20389 2-0

7η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 20/10/2018 16:00 ΕΡΤ 12636 1-0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 20/10/2018 18:15 NS1 2306 0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-A.E.K. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 20/10/2018 19:00 ΕΡΤ 3002 0-2
Α.Ε.Λ.-ΛΑΜΙΑ AEL FC ARENA 20/10/2018 20:30 NS1 3071 1-2
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 21/10/2018 18:15 NS2 569 1-2
ΑΡΗΣ-Π.Α.Ο.Κ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 21/10/2018 19:00 ΕΡΤ 16434 1-2
Ο.Φ.Η.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 21/10/2018 20:30 NS1 5463 1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 22/10/2018 19:00 ΕΡΤ 754 3-2

6η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 06/10/2018 18:15 NS1 2373 1-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 06/10/2018 19:00 ΕΡΤ 2004 2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 06/10/2018 20:30 NS2 4564 1-1
ΛΑΜΙΑ-Ο.Φ.Η. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 07/10/2018 16:00 ΕΡΤ 1711 1-1
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 07/10/2018 18:15 NS2 15918 2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 07/10/2018 19:00 ΕΡΤ 631 1-0
A.E.K.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 07/10/2018 20:30 NS1 27419 1-1
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Α.Ε.Λ. ΞΑΝΘΗ ARENA 08/10/2018 19:00 ΕΡΤ 1017 1-0

5η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ AEL FC ARENA 29/09/2018 18:15 NS1 1637 1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 29/09/2018 19:00 ΕΡΤ 3810 2-1
Ο.Φ.Η.-A.E.K. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 29/09/2018 20:30 NS2 4701 0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 30/09/2018 16:00 ΕΡΤ 563 0-2
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/09/2018 18:15 NS2 757 0-2
ΑΡΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/09/2018 19:00 ΕΡΤ 6327 2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/09/2018 20:30 NS1 30532 0-1
ΛΑΜΙΑ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 01/10/2018 19:00 ΕΡΤ 1267 0-0

4η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 22/09/2018 18:15 NS1 1428 2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 22/09/2018 19:00 ΕΡΤ 587 2-0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 22/09/2018 20:30 NS2 2924 1-0
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Ο.Φ.Η. ΞΑΝΘΗ ARENA 23/09/2018 16:00 ΕΡΤ 1057 3-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 23/09/2018 19:00 ΕΡΤ 12881 3-0
Π.Α.Ο.Κ.-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 23/09/2018 20:30 NS1 23763 2-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 24/09/2018 19:00 ΕΡΤ 1899 2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 24/09/2018 19:30 NS1 4414 0-1

3η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Ο.Φ.Η.-Π.Α.Ο.Κ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 15/09/2018 18:15 NS1 5186 1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 15/09/2018 19:00 ΕΡΤ 837 1-2
A.E.K.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 15/09/2018 20:30 NS2 10433 4-0
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 16/09/2018 17:00 ΕΡΤ 1064 1-1
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ AEL FC ARENA 16/09/2018 18:15 NS2 3646 1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 16/09/2018 20:00 ΕΡΤ 635 1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 16/09/2018 20:30 NS1 22800 2-1
ΑΡΗΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 17/09/2018 19:00 ΕΡΤ 13904 2-0

2η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΛΑΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 01/09/2018 19:15 ΕΡΤ 5974 3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-A.E.K. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 01/09/2018 21:30 NS1 3844 0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 01/09/2018 21:30 ΕΡΤ 542 0-0
ΑΡΗΣ-Α.Ε.Λ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 02/09/2018 19:15 ΕΡΤ 11671 2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 02/09/2018 19:15 NS2 3299 0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 02/09/2018 21:30 NS1 19678 5-0
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 03/09/2018 21:30 NS1 698 1-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 03/09/2018 21:30 ΕΡΤ 2344 2-1

1η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 25/08/2018 19:15 NS1 16255 1-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 25/08/2018 19:15 ΕΡΤ 2075 1-2
A.E.K.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 25/08/2018 21:30 NS2 7504 2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Α.Ε.Λ. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 25/08/2018 21:30 ΕΡΤ 632 0-1
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 26/08/2018 19:15 ΕΡΤ 1933 0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Ο.Φ.Η. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 26/08/2018 19:15 NS2 1689 2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 26/08/2018 21:30 NS1 15123 1-0
ΛΑΜΙΑ-ΑΡΗΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 27/08/2018 21:30 ΕΡΤ 1572 0-3
  • Eteka
  • Nike
  • Zakcret
  • Iatriko
  • Cosmote
  • ACS
  • ΤΖΕΛΑΛΗΣ
  • AΥΡΑ CATERING
  • ΠΗΓΗ ΟΛΥΜΠΟΥ
  • GR GENESIS
  • GM ADVERTISING
  • AVANCE
  • PIZZA FAN
  • Mega
  • PUBLIC
  • Parthenon
  • EXODOS TRAVEL
  • ERT